Aydınlatma

Proje Ve Uygulama

Kuvvetli Akım , Zayıf Akım , Data Alt Yapı Çözümleri

Yangın Sistemi

Yangın Ve Alarm Sistemleri

Konu Güvenlikse Hep Daha Fazlasını İsteyin!

Nullam ac mi id massa consectetur

Teknik Servis

Hızlı,Güvenilir,Tecrübeli Ekip Kadrosu Ve Ekipmanlarıyla Hizmet Vermekteyiz.

Nullam ac mi id massa consectetur

Aydınlatma

Dış Mekan Aydınlatma Çözümleri

Aydınlatma Tasarımı Proje Satış

HAT ELEKTRİK – ELEKTRONİK

İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SAN. VE

TİC. LTD.ŞTİ

1995 yılında ülkemizde yaşanacak olan ekonomik krizin göz kırptığı bir dönemde kuruldu. O günlerde , gelecekte yaşanacak olan ekonomik krizleri kimse tahmin etmek istemiyordu. Zira o günlerde yüksek faiz ve hiper enflasyon Türkiyede sermayenin reel sektör yerine bilinen argümanlara kaymasına neden oldu. Bu durum ; Türk ekonomisi için acı bir deneyim , Türk halkı için de birdaha asla yaşamak istemediği bir dönem oldu. Bu durumun tarihimizde bir daha yaşanmamasını diliyoruz.

Hat elektrik işte böyle bir dönemde sessiz sedasız emeklemeye başladı. Başlangıçta YAPI KREDİ bankası şube tadilatları ile işe koyuldu. Buradan elde etmiş olduğu deneyimi Türkiyenin büyük bankalarına da uyguladı. Yapı kredi bankası nın şube tadilatları off-sıde atmlerinin tüm altyapıları , Türkiye iş bankasının şube atm altyapılarını , Emlakbank off-sıde atmleri altyapılarını başarı ile sonuçlandırarak çalışmasını sürdürdü.

Yukarıda bahsettiğimiz krizden hat elektrik de nasibini aldı. Bunun yanı sıra ayakta kalmasını , bu krizle mücadele etmesini , günümüze kadar gelmesini başarabildi. Bu gün artık ülkemizin önde gelen bankalarının (Yapı ve Kredi Bankası, Koçbank , Türkiye İş Bankası, Şekerbank… vs. bankalar) tüm altyapılarını , şube networklerini , pos networklerini , ve bütün bunlara ait problemlerin çözümünü başarı ile tamamlamaktadır. Bu bankaların bilgi işlemlerine, faaliyeti alanında en büyük desteği deneyimli kadrosu ile vermektedir.

Ülkemizin geleceğinden hat elektrik de umutludur. Bu bağlamda mevcut faaliyetlerine yeni aktiviteler katarak ve uluslar arası standartları uygulayarak çalışmalarını sürdürecektir. Günümüzde yaşanan “Avrupa birliği süreci” ni çok iyi değerlendiriyoruz. O nedenle Hat Elektrik organizasyonel yapılanmasını , ekonomik planlamasını ve stratejik hedeflerini çok gerçekci bir şekilde belirlemiştir. Bu hedefler hem kendisine hem de ülkesine katmadeğer üretmek şeklinde özetlenebilir.

 

Hakkımızda

İnşaat sektörüne 1995 yılında HAT Elektrik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti. olarak 16 yıllık deneyime sahip bir ekiple giriş yaptığımız günden bugüne faaliyetlerimize titizlikle devam ediyoruz.

jordan 3 sport blue lebron 12 michael kors outlet louis vuitton outlet 3lab5 jordans louis vuitton outlet lebron 12 louis vuitton outlet coach outlet online coach factory outlet louis vuitton outlet wolf grey 3s louis vuitton outlet cheap jordans louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton outlet sport blue 3s louis vuitton outlet louis vuitton outlet